Butik Durağı zevkli, bilinçli, kaliteyi seven ve önem veren tüketicilere iç giyim sektöründe farklı ve kaliteli ürün çeşitleriyle hizmet vermek amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarını tedarikçiden tüketiciye iletme hizmetindeki en büyük desteğini müşteri güven ve memnuniyetinden almaktadır.

İç giyim sektöründe yer alan en ünlü ve en beğenilen ürünleri müşterilerine iletmeyi hedefleyen Butik Durağı müşteri istek ve önerileri doğrultusunda ürün portföyünü sürekli geliştirmeyi hedef edinmiştir. Müşterilerinin gizlilik ve güvenlik önceliğinden taviz vermeyen firmamız siz değerli müşterilerin güveniyle sürekli büyümeye devam edecektir.

Tek bir markadan ziyade birbirinden kaliteli birçok markaya odaklanmamızda ki temel hedefimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli iç giyim ürünlerini tek bir adreste sunmaktır. Bizi farklılaştıran müşteri odaklı satış ve sonrası hizmetlerimizdir.

Müşterilerimizin, gizlilik hakları ve güvenli alışverişi firmamızın birincil önceliklerindendir. Müşterilerimizle kurduğumuz iletişimin güçlü olmasını sağlayarak hizmet kalitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmayı hedefliyoruz.

Sanal alışveriş dünyasında kalitenin ve güvenin adresi olmayı hedefliyoruz. butikduragi.com sadece online olarak satış yapar. Fiziki bir mağazası bulunmamaktadır.

Free shipping

100₺ Üzeri Ücretsiz Kargo

Money

100% Güvenli Alışveriş

Delivery

Gizli Paket